Skip to content
⭐⭐⭐⭐⭐ Over 5,000 5 star reviews
⭐⭐⭐⭐⭐ Over 5,000 5 star reviews

FREE DOG TREATS NOW AVAILABLE - CLICK HERE!

FREE DOG TREATS NOW AVAILABLE - CLICK HERE!

FREE DOG TREATS NOW AVAILABLE - CLICK HERE!

FREE DOG TREATS NOW AVAILABLE - CLICK HERE!

FREE DOG TREATS NOW AVAILABLE - CLICK HERE!

FREE DOG TREATS NOW AVAILABLE - CLICK HERE!

FREE DOG TREATS NOW AVAILABLE - CLICK HERE!

FREE DOG TREATS NOW AVAILABLE - CLICK HERE!

FREE DOG TREATS NOW AVAILABLE - CLICK HERE!

FREE DOG TREATS NOW AVAILABLE - CLICK HERE!

This weeks top selling hypoallergenic treats

Filters

  • HypoallergenicHypoallergenicLow FatHypoallergenic Low FatHypoallergenic Low Fat

    Elk/Moose Antlers

    Original price £0.00 - Original price £0.00
    Original price £0.00
    £13.99 - £25.99
    £13.99 - £25.99
    Current price £13.99
    Low stock

    • Fat
      0%
    • Protein
      32%
    • Hardness
      5/5

    Our Elk/Moose Antlers are a completely natural long-lasting dog chew which excels at teeth cleaning and improving gum health. These naturally shed ...

    View full details
    Original price £0.00 - Original price £0.00
    Original price £0.00
    £13.99 - £25.99
    £13.99 - £25.99
    Current price £13.99
  • Hypoallergenic

    Premium Goat Tripe Dog Treats

    Original price £0.00 - Original price £0.00
    Original price £0.00
    £4.99 - £34.99
    £4.99 - £34.99
    Current price £4.99
    In stock

    • Fat
      21.7%
    • Protein
      65.7%
    • Hardness
      2/5

    Our 100% natural goat tripe sticks are a rich and nutritious snack for your dog which are 100% digestible and hypoallergenic. 100% natural Gently ...

    View full details
    Original price £0.00 - Original price £0.00
    Original price £0.00
    £4.99 - £34.99
    £4.99 - £34.99
    Current price £4.99
  • HypoallergenicLow FatHypoallergenic Low Fat

    Whole Rabbit Skins

    Original price £0.00 - Original price £0.00
    Original price £0.00
    £9.99 - £36.99
    £9.99 - £36.99
    Current price £9.99
    £5.00 each
    In stock

    • Fat
      6.8%
    • Protein
      57.6%
    • Hardness
      3/5

    Our rabbit skins are a super tasty treat loved by dogs and are perfect for our four-legged friends with sensitive stomachs or allergies.Our rabbit ...

    View full details
    Original price £0.00 - Original price £0.00
    Original price £0.00
    £9.99 - £36.99
    £9.99 - £36.99
    Current price £9.99
    £5.00 each
  • Hypoallergenic

    Turkey Meaty Strips

    Original price £4.99 - Original price £23.99
    Original price
    £4.99 - £23.99
    £4.99 - £23.99
    Current price £4.99
    In stock

    • Fat
      16%
    • Protein
      37%
    • Hardness
      1/5

    Indulge your dog with our all-new Turkey Meaty Strips, the ultimate treat that combines delicious flavour with wholesome nutrition! Crafted from pr...

    View full details
    Original price £4.99 - Original price £23.99
    Original price
    £4.99 - £23.99
    £4.99 - £23.99
    Current price £4.99
  • Hypoallergenic

    Natural Lamb Head Skin/Scalp With Hair(Fur). Hypo-allergenic Dog Chew

    Original price £0.00 - Original price £0.00
    Original price £0.00
    £4.99 - £29.99
    £4.99 - £29.99
    Current price £4.99
    In stock

    • Fat
      15.0%
    • Protein
      68.0%
    • Hardness
      2/5

    100% Natural premium Lamb Head Skin With Hair Our Lamb Head skin with hair are a highly digestible, high in protein & low-fat natural chew for ...

    View full details
    Original price £0.00 - Original price £0.00
    Original price £0.00
    £4.99 - £29.99
    £4.99 - £29.99
    Current price £4.99
  • HypoallergenicHypoallergenicBritish Product

    Premium Salmon Jerky Small Crunchies

    Original price £0.00 - Original price £32.99
    Original price £0.00
    £5.99 - £32.99
    £5.99 - £32.99
    Current price £5.99
    In stock

    • Fat
      43.7%
    • Protein
      48.4%
    • Hardness
      1/5

    Premium Salmon Jerky Small Crunchies Part of our premium dried fish range, our 100% natural salmon crunchies are perfect for dog training, to rewar...

    View full details
    Original price £0.00 - Original price £32.99
    Original price £0.00
    £5.99 - £32.99
    £5.99 - £32.99
    Current price £5.99
  • Hypoallergenic

    Lamb Head Skin/Scalp Dog Chews/Treats

    Original price £0.00 - Original price £0.00
    Original price £0.00
    £4.99 - £28.99
    £4.99 - £28.99
    Current price £4.99
    100.0g | £49.90 / kg
    In stock

    • Fat
      15.0%
    • Protein
      68.0%
    • Hardness
      2/5

    Our delicious lamb head skin strips are a tasty, hypoallergenic treat for our four-legged friends.Our lamb headskin is a 100% natural product with ...

    View full details
    Original price £0.00 - Original price £0.00
    Original price £0.00
    £4.99 - £28.99
    £4.99 - £28.99
    Current price £4.99
    100.0g | £49.90 / kg
  • Hypoallergenic

    Duck & Chicken Feet Mix

    Original price £19.99 - Original price £19.99
    Original price
    £19.99
    £19.99 - £19.99
    Current price £19.99
    In stock

    • Hardness
      2/5

    A delicious bag of scrumptious chicken and duck feet!Each bag contains 25 of our popular free-range chicken feet as well as 25 of our tasty new duc...

    View full details
    Original price £19.99 - Original price £19.99
    Original price
    £19.99
    £19.99 - £19.99
    Current price £19.99
  • HypoallergenicLow FatHypoallergenic Low Fat

    Gourmet Chicken Training Treats

    Original price £6.49 - Original price £27.99
    Original price
    £6.49 - £27.99
    £6.49 - £27.99
    Current price £6.49
    In stock

    • Fat
      8%
    • Protein
      67%
    • Hardness
      3/5

    100% Pure Human Grade Meat! Elevate your dog's training sessions with our exceptional pure Chicken Gourmet Training Treats meticulously crafted for...

    View full details
    Original price £6.49 - Original price £27.99
    Original price
    £6.49 - £27.99
    £6.49 - £27.99
    Current price £6.49
  • Hypoallergenic

    Lamb Meaty Strips

    Original price £4.99 - Original price £24.99
    Original price
    £4.99 - £24.99
    £4.99 - £24.99
    Current price £4.99
    In stock

    • Fat
      35%
    • Protein
      38%
    • Hardness
      1/5

    Indulge your dog with our all-new Lamb Meaty Strips, the ultimate treat that combines delicious flavour with wholesome nutrition! Crafted from prem...

    View full details
    Original price £4.99 - Original price £24.99
    Original price
    £4.99 - £24.99
    £4.99 - £24.99
    Current price £4.99
  • Hypoallergenic

    Duck Wings

    Original price £4.99 - Original price £18.99
    Original price
    £4.99 - £18.99
    £4.99 - £18.99
    Current price £4.99
    100.0g | £49.90 / kg
    In stock

    • Fat
      35%
    • Protein
      50%
    • Hardness
      3/5

    Our Dried Duck Wings for Dogs offer the perfect balance of flavour and function. These all-natural treats are air-dried to lock in protein-rich goo...

    View full details
    Original price £4.99 - Original price £18.99
    Original price
    £4.99 - £18.99
    £4.99 - £18.99
    Current price £4.99
    100.0g | £49.90 / kg